aktualizováno: 28.11.2016 13:57:34 

Ing. Jan Fišer - Fisco - pergamenová stínidla

Internetové objednávky

 

Vážení zákazníci, na základě několika realizovaných zakázek pouze pomocí unternetu, jsme se rozhodli vytvořit stručný návod, jak si objednat stínidlo, resp. jak se s námi domluvit na realizaci stínidla.

 

1. Nejprve je třeba si rozmyslet, jaký tvar stínidla by byl do Vašeho interiéru nejvhodnější. Různé typy stínidel naleznete v sekci "Stínidla klasická" a "Realizované zakázky"

 

2. Dalším krokem je rozmyslet si velikost stínidla.

 

3. Barva pergamenu.

 

4. Další je uchycení stínidla, zda bude na žárovku (na jakou - E14, E27, miňon), na objímku - v jaké poloze bude kroužek pro objímku vůči celému stínidlu, či zda bude stínidlo zavěšeno - jaký průměr díry. Viz. "Technické informace".

 

5. Každé stínidlo obšíváme, je to z důvodů dekorativních, tak i praktických. Takže je dobré si rozmyslet, jaké šití bude použito - v barvě pergamenu, kontrastní, jednoduché a nebo křížové. Samozřejmě je možná kombinace, např. kontrastní křížové šití.

 

6. Lak stínidla.

 

Jestliže máte toto vše rozmyšleno, pošlete nám email a my Vám zašleme cenovou nabídku. Další pak již probereme v emailové korespondenci, platba většinou probíhá až po výrobě a dodání stínidla.

 

Zákazníka informujeme o průběhu prací, před konečným lakem posíláme fotografii ke schválení  a stínidla.

 

Jesltiže máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat emailem, nebo telefonicky.

 

 

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist